facebook
youtube

Inicjatywy lokalne

07 mar 2022

W dniu 18 lutego 2022 roku odbyło się spotkanie Zespołu ds. wspierania inicjatyw lokalnych, na którym zostały poddane ocenie wnioski złożone o realizację zadnia publicznego w ramach inicjatyw lokalnych.

czytaj więcej

Obwieszczenie/Ogłoszenie

04 mar 2022

Wójt Gminy Słupsk informuje o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obrębu geodezyjnego Bukówka, gmina Słupsk (część działki nr 11/72).

czytaj więcej

Informacja

03 mar 2022

W związku z napływem obywateli Ukrainy na terytorium naszego kraju, jako samorząd chcielibyśmy mieć informację ilu obywateli Ukrainy przyjechało do Gminy Słupsk. Ponieważ nie wszystkie osoby trafiają do nas za pośrednictwem Centrum Usług Społecznych Gminy Słupsk, często przyjazdy te są indywidualną inicjatywą mieszkańców.

czytaj więcej

Solidarni z Ukrainą. Koncert charytatywny

28 lut 2022

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk serdecznie zaprasza na koncert charytatywny "SOLIDARNI Z UKRAINĄ". Koncert odbędzie się 6 marca (niedziela) o godz. 17:00 w Sali Teatralnej ZSP w Siemianicach. Bilety w formie cegiełek dostępne będą przed wejściem na wydarzenie. Cały dochód z koncertu zostanie przekazany organizacji humanitarnej zajmującej się pomocą Ukraińcom w tych trudnych chwilach.
czytaj więcej

Pomoc dla Ukrainy. Punkty zbiórek

28 lut 2022

Drodzy Mieszkańcy, dziękujemy Wam za dotychczasowe inicjatywy i zaangażowanie w pomoc dla naszych przyjaciół z Ukrainy. Z dniem 28 lutego br. uruchomiliśmy na terenie Gminy Słupsk Punkty Zbiórek, w których można przynosić niezbędny asortyment. Szczegóły:

czytaj więcej

Komunikat

25 lut 2022

Szanowni Przyjaciele narodowości ukraińskiej, pracujący na terenie Gminy Słupsk. Jako samorząd chcemy pomóc Wam i Waszym Rodzinom w tym trudnym i smutnym czasie, oferując wszelką niezbędną pomoc. Jeśli potrzebujecie wsparcia w zakresie transportu Waszych Rodzin do Polski

czytaj więcej