Wójt Gminy Słupsk działając na podstawie zapisów uchwały nr XLIV/501/2022 Rady Gminy Słupsk z dnia 17 stycznia 2022 roku w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych z mieszkańcami Gminy Słupsk w przedmiocie zmiany granic administracyjnych Miasta Słupsk (Dz.Urz. Województwa Pomorskiego z 2022 r. Poz. 281) zaprasza mieszkańców Gminy Słupsk do konsultacji społecznych.

1. Przedmiot konsultacji: uzyskanie opinii mieszkańców Gminy Słupsk w przedmiocie wniosku Rady Miejskiej w Słupsku o zmianę granic administracyjnych Miasta Słupsk, poprzez włączenie do obszaru Miasta Słupsk części obszaru Gminy Słupsk obejmującego:

1) Sołectwo Bierkowo (obręb ewidencyjny Bierkowo), Gmina Słupsk,

2) Sołectwo Krępa Słupska (obręb ewidencyjny Krępa), Gmina Słupsk,

3) Sołectwo Płaszewko (część obrębu ewidencyjnego Płaszewko), Gmina Słupsk,

4) Sołectwo Strzelino (obręb ewidencyjny Strzelino), Gmina Słupsk,

5) Sołectwo Włynkówko (obręb ewidencyjny Włynkówko), Gmina Słupsk,

6) obręb ewidencyjny Siemianice (Sołectwo Siemianice oraz część sołectwa Swochowo - Niewierowo), określonych w uchwale nr XXXIX/590/21 Rady Miejskiej w Słupsku z dnia 29 grudnia 2021 roku w sprawie przystąpienia do procedury zmiany granic administracyjnych Miasta Słupsk.

2. Termin konsultacji: od 12 lutego 2022 roku do 20 marca 2022 roku.

3. Miejsce – Gmina Słupsk

4. Zasięg – obszar administracyjny Gminy Słupsk

5. Forma konsultacji - forma ankiet konsultacyjnych.
6. Formularz ankiety konsultacyjnej zostanie:

1) opublikowany na stronie internetowej Gminy www.gminaslupsk.pl
2) opublikowany w Biuletynie Informacji Publicznej;
3) udostępniony u Sołtysów we wszystkich sołectwach Gminy
4) udostępniony w Urzędzie Gminy
5) udostępniony w wyznaczonych punktach na terenie Gminy Słupsk

7. Wyrażenie opinii w toku konsultacji polega na udzieleniu informacji następującej treści:

Czy jesteś za zmianą granic Miasta Słupska poprzez włączenie do granic Miasta Słupska, obszaru Gminy Słupsk obejmującej sołectwa: Bierkowo, Włynkówko, Krępa Słupska, Strzelino, Siemianice, Płaszewko oraz część sołectwa Swochowo – Niewierowo ?”.

8. Wyrażenie opinii polega na umieszczeniu znaku X, w odpowiednim miejscu ankiety konsultacyjnej :

Jestem za”, „Jestem przeciw”, „Wstrzymuję się”.

8. Wypełnioną Ankietę Konsultacyjną należy przekazać do dnia 20 marca 2022 roku:

1. Osobiście do Biura Obsługi Interesanta, w Urzędzie Gminy Słupsk, ul. Sportowa 34, 76 – 200 Słupsk

2. Korespondencyjnie na adres Urzędu Gminy Słupsk, ul. Sportowa 34, 76 – 200 Słupsk

3. Do sołtysa każdej miejscowości

4. Do wyznaczonych punktów na terenie Gminy Słupsk.

Ogłoszenie...