facebook
youtube

Uroczyste przecięcie wstęgi rozpoczęło ostatni etap prac związanych z budową nowej hali produkcyjnej na terenie zakładu MARKOS w Głobinie. Nowy obiekt pozwoli firmie na poszerzenie portfolio produktowego o nowe projekty.

Produkcja na wydziale P6 rozpocznie się niezwłocznie po dokonaniu odbiorów technicznych. Rozbudowując zakład w Głobinie o nową halę produkcyjną MARKOS nie tylko poszerzy zakres realizowanych projektów, ale również umocni swoją silną pozycję na rynku pracodawców w regionie. Na uroczystości obecna była delegacja Gminy Słupsk, wójt Barbara Dykier oraz zastępca wójta pan Adam Jaśkiweicz. Pani wójt wyraziła swoje uznanie w stosunku do osiągnięć firmy Markos oraz konsekwentnie realizowanej wizji rozwoju.

  - Cieszymy się, że tak firma rozwija się właśnie tutaj, realizując niezwykłe projekty i budując markę tego regionu – stwierdziła wWójt Barbara Dykier.
Firma MARKOS specjalizuje się w kompozytach wzmocnionych włóknem szklanym, bazując na ponad 30-letnim doświadczeniu w projektach, konstrukcji i wykonaniu. Firma została założona w 1991 roku.