Dziś podpisano umowę na bardzo zaawansowane zadanie inwestycyjne w miejscowości Kusowo. Jest to już kolejna umowa, która realizowana będzie w ramach Programu Inwestycji Strategicznych Polski Ład.

Nazwa inwestycji: Modernizacja sieci wodociągowej wraz ze Stacją Uzdatniania Wody oraz odbudowa dróg i sieci deszczowej w miejscowości Kusowo, gmina Słupsk.
Ponieważ jest to zadanie inwestycyjne, które dotyczy wielu aspektów technicznych, umowy podpisane zostały z wykonawcami z różnych branż.

Umowy w ramach inwestycji podpisano z Wykonawcami:
KRĘŻEL Sp. z o.o.
EkoWodrol Sp. z o.o.
ZGK Jezierzyce Sp. z o.o.

Łączna wartość inwestycji: 19 086 667,96 zł brutto
Dofinansowanie: 9 310 000,00 zł brutto

To kolejna inwestycja, która realizowana będzie na terenie gminy Słupsk w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład. Jesteśmy szczęśliwi, że tak ważne przedsięwzięcia są prowadzone na terenie naszego samorządu.

Dziękujemy wszystkim osobom, w tym panu Piotrowi Müller Posłowi Ziemi Słupskiej, za zaangażowanie, pomoc i wsparcie przy realizacji naszych planów inwestycyjnych. Realizacja tych przedsięwzięć to ważny etap dla mieszkańców Gminy Słupsk i regionu słupskiego.