W związku z planowanymi istotnymi dla krajowej energetyki inwestycjami elektroenergetycznymi na terenie regionu słupskiego i województwa pomorskiego, które realizowane będą przez spółki: Polskie Sieci Elektroenergetyczne, RWE Offshore Wind Poland, MFW Bałtyk I S.A. Gmina Słupsk zaprasza na spotkanie informacyjne kierowane do firm branżowych (budowlanych, drogowych), specjalistów, wykonawców, podwykonawców i innych podmiotów gospodarczych, które chciałyby uzyskać niezbędne informacje na temat planowanych przedsięwzięć i wymagań wobec potencjalnych wykonawców.

Data: 27.10.2022. godz. 11.00. Dolina Charlotty Resort i Spa, Strzelinko 14

Gośćmi wydarzenia będą przedstawiciele firm: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A., RWE Offshore Wind Poland Sp. z o.o., MFV Bałtyk I S.A. Spotkanie będzie okazją do zapoznania się ze szczegółami projektu, wymaganiami wobec potencjalnych wykonawców, harmonogramu zaplanowanych prac. Wydarzenia ma na celu również wymianę kontaktów oraz doświadczeń.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Rejestracja na wydarzenie i informacje o przedsięwzięciu

Harmonogram wydarzenia:

godz. 11.10.

Powitanie gości przez p. Wójt Barbarę Dykier – kilka słów o wydarzeniu, przedstawienie gości – przedstawiciele poszczególnych spółek prezentujących.

od godz. 11.30. - Prezentacje

11.30 - 12.00. Polskie Sieci Elektroenergetyczne,

12.00. - 12.20. - krótka przerwa kawowa

12.20. - 12.50.RWE,

12.50. - 13.20. MFV Bałtyk I S.A / Polenergia

13.30. - Zakończenie/ dodatkowe pytania/wymiana kontaktów/ czas wolny – tak ok. 30 minut.

Dodatkowe informacje:

Ewa Guzińska – inspektor ds. strategii i promocji Gminy Słupsk