facebook
youtube

Dowódca Bazy Amerykańskiej w Redzikowie zaprasza mieszkańców Gminy Słupsk do włączenia się w świąteczną akcję “Zaproś Marynarza na Święta”, czyli specjalny w program świąteczny pod patronatem dowódcy NSF Redzikowo.

Dowódca Bazy Amerykańskiej w Redzikowie zaprasza mieszkańców Gminy Słupsk do włączenia się w świąteczną akcję “Zaproś Marynarza na Święta”, czyli specjalny w program świąteczny pod patronatem dowódcy NSF Redzikowo. Umożliwia on odwiedziny amerykańskich Marynarzy w dniach 24, 25, 26 grudnia lub 1 stycznia w domach okolicznych polskich rodzin, aby wspólnie obchodzić te Święta, zasiąść do rodzinnego obiadu i podzielić się tradycjami świątecznymi. Troskliwe rodziny są proszone o przyjęcie pracowników służby mundurowej, którzy nie mogą być ze swoimi rodzinami i ukochanymi w tym tradycyjnie rodzinnym święcie. Rodziny te będą starannie wybrane, tak aby dopasować ich preferencje z preferencjami Marynarza. To przedsięwzięcie jest kolejnym sposobem na wzmocnienie amerykańsko-polskiej przyjaźni i partnerstwa na wiele lat! Poniżej znajduje się wzór formularza do wypełnienia przez rodzinę, w celu zapoznania się z nim i pomoc w odpowiedzi na ogólne pytania związane z celem i zamiarem programu „Zaproś Marynarza na Święta”. Osoba wyznaczona do kontaktu to pani Małgorzata Ozimek, numer kontaktowy 0048 573 001 282, email: malgorzata.ozimek@us.kbr.com.

Formularz - tutaj...