facebook
youtube

Transport osób niepełnosprawnych oraz osób mających trudności w samodzielnym dotarciu do punktów szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 należy zgłaszać najpóźniej jeden dzień przed terminem szczepienia.

Transport, po weryfikacji uprawnień przez pracowników socjalnych będzie realizowany do punktów szczepień, położonych na terenie miasta Słupsk i powiatu słupskiego.

Telefon pod którym należy zgłaszać potrzebę transportu :

  • kom. 534 401 558 w godz. od 7.00. do 18.00. od poniedziałku do piątku
  • stacjonarny 59 842 84 02 od 7.00. do 15.00. od poniedziałku do piątku

WAŻNE:

 1)Transport na szczepienie powinno się zgłaszać niezwłocznie po otrzymaniu terminu szczepienia, ostatecznie najpóźniej do 48h przed ustaloną wizytą na szczepieniu.

2) Osoby leżące, które nie poruszają się samodzielnie, po ciężkich operacjach powinny kontaktować się z lekarzem rodzinnym pierwszego kontaktu w swojej przychodni, korzystając z możliwości szczepienia mobilnego lub pod nr tel.  58 380 17 35