facebook
youtube

1 kwietnia br. rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021, który potrwa do 30 września 2021 roku. Jest obowiązkowy.

Najważniejsze informacje:

Już 1 kwietnia br. w całej Polsce rozpoczyna się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań, który jest OBOWIĄZKOWY dla każdego obywatela Polski.

Jak się spisać:

 

  • Podstawowym trybem jest tzw. Samospis internetowy – formularz dostępny tutaj... 

 

Metody uzupełniające:

W szczególnie uzasadnionych przypadkach, kiedy osoba objęta spisem powszechnym nie może dopełnić obowiązku samospisu przez Internet, dane będą zbierane metodami:

  • wywiadu telefonicznego przeprowadzanego przez rachmistrza spisowego, który wprowadza dane uzyskane od respondenta do formularza spisowego

albo

  • wywiadu bezpośredniego, przeprowadzanego przez rachmistrza spisowego przy pomocy urządzenia mobilnego wyposażonego w oprogramowanie dedykowane do przeprowadzenia spisu

albo

  • stanowisko do samospisu internetowego w Urzędzie Gminy Słupsk, ul. Sportowa 34. Aby skorzystać należy umówić się wcześniej na wizytę pod nr tel.: 59 842 84 60 wew.56 lub 30, w godzinach pracy urzędu. Na miejscu można dokonać spisu oraz uzyskać pomoc od pracownika w jego przeprowadzeniu.

 Dedykowana infolinia spisową: 22 279 99 99

Więcej informacji: https://spis.gov.pl/

Jakie dane będą zbierane...