facebook
youtube

Od 19 kwietnia funkcjonuje pilotażowy Punkt Szczepień Powszechnych w Redzikowie (na Lodowisku). Szczepienia odbywać się będą przez 7 dni w tygodniu w godzinach 8.00 - 18.00. Informacje na temat zasad i sposobu zapisów na szczepienie znajdują się poniżej.

  • KTO MOŻE SIĘ ZASZCZEPIĆ:
- każda osoba posiadająca w systemie E-Rejestracji aktywne skierowanie na szczepienie - najczęściej są to osoby w wieku uprawnionym do szczepień (na dzień 19 kwietnia są to wszystkie roczniki od 1968 i starsze)
- osoby z grup "uprzywilejowanych", które posiadają aktywne skierowanie w systemie E-Rejestracji
  • JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ:
- najprościej - zadzwonić na całodobowy numer 989 i poprosić o zarejestrowanie w Punkcie Szczepień Powszechnych "REDZIKOWO LODOWISKO"
- samodzielnie on-line przez stronę pacjent.gov.pl - dostępne tylko dla osób, które mają aktywny profil e-PUAP