Zgodnie z zarządzeniem wewnętrznym Wójta Gminy Słupsk nr 14/2017 z dnia 14 lutego 2017r. w zakresie współfinansowania i wspólnej realizacji inwestycji budowy sieci i urządzeń kanalizacyjnych oraz trybu i szczegółowych kryteriów rozpatrywania wniosków o dofinansowanie do realizacji inwestycji sieciowych informujemy,

że w ramach wspólnej realizacji inwestycji budowy sieci i urządzeń kanalizacyjnych, wnioski mogą składać mieszkańcy Gminy Słupsk oraz osoby fizyczne i prawne zamierzające realizować inwestycje z zakresu rozbudowy sieci i infrastruktury kanalizacyjnej, wyłącznie na terenie administracyjnym Gminy Słupsk.

Wnioskodawca składa wniosek o realizację inwestycji w formie pisemnej do Wójta Gminy Słupsk, w terminie od 1 stycznia do 15 lutego danego roku kalendarzowego.

Wnioski można składać w Urzędzie Gminy Słupsk i Zakładzie Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Jezierzycach ul. Kolejowa 5.