facebook
youtube

W związku z powodzeniem zeszłorocznej akcji, a także z potrzebą posprzątania rzeki Słupi i jej brzegów oraz przygotowanie rzeki do sezonu kajakowego zapraszamy wszystkich chętnych 28 maja 2022 r. do udziału w akacji sprzątania rzeki Słupi na odcinku Włynkówko-Bydlino, gmina Słupsk.

Podobnie jak w zeszłym roku zorganizowane zostaną 2 sekcje: kajakowa i piesza. Po sprzątaniu przewidziane ognisko z poczęstunkiem, a każdy uczestnik naszego wydarzenia otrzyma pamiątkowe, praktyczne gadżety.  Udział w akcji jest bezpłatny. Zapewniamy worki, rękawiczki i dobrą zabawę. W tym roku dołączamy do ogólnopolskiej akcji OPERACJA CZYSTA RZEKA. Projekt zwraca uwagę na wszechstronny problem zaśmiecania terenów szczególnie o wysokich walorach przyrodniczych, kulturowych i historycznych. Akcja skierowana jest do szerokiego grona odbiorców: młodzieży szkolnej, turystów, wędkarzy i społeczności lokalnych zamieszkujących okolice rzek.

link do wydarzenia na Facebook

sekcja kajakowa

sekcja piesza