Za nami Dzień Mieszkańca Gminy Słupsk. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią udało się zorganizować wyjątkowy i pełen atrakcji Dzień Mieszkańca Gminy Słupsk. Tym razem impreza odbyła się przy współorganizacji z Aeroklubem Słupskim na terenie lotniska w Krępie Słupskiej.

Przybyli mieli do dyspozycji wiele atrakcji, pokazy lotnicze, atrakcyjne nagrody do wygrania, pyszne potrawy przygotowane przez Koła Gospodyń z terenu Gminy Słupsk. Partnerem wydarzenia była również firma Emka wraz z Ekipą Junaka. Podczas wydarzenia można było również zarejestrować się w bazie DKMS – dawców szpiku czy pomalować ciekawe domki w kratę na stoisku Swołowo – stolica Krainy w Kratę. Imprezę uświetniły występy lokalnych grup artystycznych, a gwiazdą wieczoru tego dnia była Roksana Węgiel – Roxie. Niezapomnianą atrakcję stanowił przelot zabytkowych samolotów Mig.

Dziękujemy wszystkim osobom, instytucjom które przyczyniły się do zorganizowania tego wspaniałego Dnia Mieszkańca Gminy Słupsk.

Galeria FB