facebook
youtube

Sezon wakacyjny zakończyliśmy wczoraj VIII już Gminnym Spływem Kajakowym pn. ,,Kajakowe Pożegnanie Wakacji" na odcinku Łosino-Włynkówko. Na miejscu stawiło się przeszło 60 osób w tym wiele rodzin z dziećmi gdyż odcinek jak i sama trasa zaliczana jest do łatwych i przyjemnych 

 Pogoda jak i humory naszych kajakarzy dopisała. W miejscu docelowym na Przystani Kajakowej we Włynkowku na naszych uczestników czekała pyszna zupka, kiełbaska grillowana, kawka, herbatka i pyszne ciacho przygotowane przez niezawodna Firma Gastronomiczna "Adamski" Jacek Adamski .Każdy otrzymał standardowo już magnes oraz brelok z żetonem do wózka sklepowego z naszym herbem. Po poczęstunku odbyło się symboliczne losowanie upominków które zostały przekazane przez Morski Powiat Słupski - dziękujemy ☺️ Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować i polecić firmę na-kajakach.pl która już 4 rok profesjonalnie obsługuje i zabezpiecza nasze spływy.

Więcej zdjęć na naszym fb :)