facebook
youtube

Powiatowo – Gminne Święto Plonów, Swołowo 2022 za nami. Pragnę bardzo gorąco podziękować wszystkim osobom i instytucjom, które przyczyniły się do zorganizowania tego wspaniałego wydarzenia. Wszystkim i każdemu z osobna – serdecznie dziękuję.

Tegoroczne Dożynki cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Swołowo – stolicę Krainy w Kratę odwiedziło w tym dniu ponad 1000 osób. Wspaniałe dożynkowe wieńce, wyjątkowa Mszy św. intencji rolników oraz jej oprawa, pyszne chleby, występy artystyczne, tradycyjne potrawy, moc atrakcji dla dzieci i dorosłych. Każdy znalazł tu coś dla siebie.

Dziękuję wszystkim mieszkańcom Powiatu Słupskiego, którzy tak licznie uczestniczyli w tegorocznych obchodach dożynkowych,

Wierzę, że dzięki wspólnemu wysiłkowi tegoroczne Dożynki stały się wspaniałą okazją do dziękczynienia za cały rok pracy rolników oraz do radosnego świętowania.

Życia możemy doświadczać tylko wtedy, gdy dzielimy się z innymi ludźmi.

Podzielona radość jest podwójną radością”

Wójt Gminy Słupsk

Barbara Dykier

Galeria zdjęć - FB