facebook
youtube

W dniu dzisiejszym miejsce miała oficjalna Inauguracja Gminnej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w roku szkolnym 2022/2023 podczas przełajowych biegów sztafetowych-pierwszych rozgrywek w ramach olimpiady.

Podczas dzisiejszej inauguracji podsumowano klasyfikację ogólną w ramach Gminnej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w roku szkolnym 2021/2022. Przy obecności zaproszonych gości dyrektorów i nauczycieli wychowania fizycznego ze szkół z terenu Gminy Słupsk Zastępca Przewodniczącego Rady Sportu Gminy Słupsk Andrzej Staszewski wraz z Sekretarzem Urzędu Gminy Słupsk Adamem Sędzińskim wręczyli dyplomy i puchary ufundowane przez Radę Sportu poszczególnym szkołom za zajęte miejsce. Ponadto podziękowano Dariuszowi Miecznikowskiemu za pełnienie funkcji Gminnego Koordynatora Gminnej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w roku szkolnym 2021/2022 a uczestnikom dzisiejszych zawodów przekazano życzenia sportowego ducha walki i gry fair play.