facebook
youtube

Gminny Sztab #6250 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Słupsk zaprasza do udziału w 31. Finale WOŚP w Gminie Słupsk! Tym razem zagramy, aby pomóc w zakupie sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy.

Po raz pierwszy w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nie określonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować. Tradycyjna kwesta na ulicach odbędzie się 29 stycznia, ale już od grudnia cel akcji wspierać można poprzez rozmaite kanały elektroniczne i udział w imprezach zamkniętych organizowanych przez takie Sztaby jak nasz!

Razem z naszymi Partnerami przygotujemy m.in.:

  • Mini Finały i kiermasze ciast na terenie gminy,
  • II Bieg dla WOŚP z Gminą Słupsk,
  • prezentacje najciekawszych aukcji internetowych,
  • stoiska promocyjne i profilaktyczne,
  • koncerty lokalnych zespołów podczas Finału w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Czesława Miłosza w Siemianicach, który rozpocznie się o godzinie 15:00!

Finał dla wszystkich – małych i dużych – takie hasło przyświeca 31. Finałowi WOŚP.