facebook
youtube
W dniu 17.04.2023 r. przedstawicielki Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk IV Kadencji Dominika Bernat oraz Martyna Czapla przekazały zakupioną w 2022 r. z budżetu Młodzieżowej Rady karmę dla podopiecznych Straży Ochrony Zwierząt której siedziba znajduje się w Siemianicach.
Młodzieżowe radne spotkały się z założycielką Straży w zaprzyjaźnionej Klinice dla Zwierząt Andrzeja Baczyńskiego w Słupsku, gdzie miały możliwość zwiedzenia lecznicy oraz uzyskania informacji na temat jej działalności i rożnych przypadków ratowania zwierząt.
Młodzieżowi Radni również w tegorocznym budżecie przewidzieli środki finansowe na wsparcie działalności Straży Ochrony Zwierząt jak i słupskiego schroniska.
Ponadto oprócz wsparcia powyższych działań w budżecie Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk znalazło się również wsparcie Ośrodek Resocjalizacji Stowarzyszenia Solidarni PLUS w Gajkach oraz Domu Dziecka w Ustce.