facebook
youtube

Do 31 maja bieżącego roku można składać wnioski o przyznanie świadczeń za osiągnięcia w dziecinie sportu. Stypendia sportowe, nagrody i wyróżnienia przyznawane będę w oparciu o osiągnięty wynik sportowy, biorąc pod uwagę znaczenie danego sportu dla Gminy Słupsk.

Mogą się o nie ubiegać osoby fizyczne, trenerzy prowadzący szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe a także trenerzy oraz inne osoby wyróżniające się osiągnięciami w działalności sportowej.

Ww świadczenia Wójt Gminy Słupsk przyznaje na wniosek:
1) władz klubu/ stowarzyszenia sportowego, dyrektora szkoły,
2) Rady Sportu Gminy Słupsk, Rady Gminy Słupsk,
3) Zainteresowanego, trenera lub innej osoby fizycznej.
2. Wójt może przyznać świadczenie z własnej inicjatywy.

Wnioski o przyznanie świadczenia składa się w siedzibie Urzędu Gminy Słupsk, ul. Sportowa 34, 76-200 Słupsk. Wzór wniosku o przyznanie świadczenia oraz regulamin można pobrać w Urzędzie Gminy Słupsk, budynek A, pok. nr 8 lub w linkach poniżej:

Regulamin: tutaj...

Wniosek: tutaj...

Uchwała Rady Gminy Słupsk: więcej...