facebook
youtube

Jubileuszowe Dni Mieszkańca Gminy Słupsk w dniach 27 – 28 maja! W tym roku ponownie spotkamy się na terenie Aeroklubu Słupskiego, by wspólnie uczcić 50 – lecie istnienia naszego samorządu.

Dla wszystkich, którzy zdecydują się uczestniczyć w Dniach Mieszkańca Gminy Słupsk, istotnym jest, że dojazd możliwy będzie wyłącznie od drogi Głobino-Dębnica Kaszubska, powrót możliwy będzie wyłącznie przez Krępe Słupską.

27 maja 2023 r. (sobota)

15:00 – rozpoczęcie imprezy
15:15 – 18:40 – występy artystyczne: Świtezianki, Bierkowianki, Chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku Gminy Słupsk, Chór Pasjonata, Orkiestra Dęta Gminy Słupsk, Endriu x Tolu, Zeppelinki
17:40 – ogłoszenie wyników w konkursie Kół Gospodyń Wiejskich – Bitwa Regionów
19:00 – Varius Manx & Kasia Stankiewicz

28 maja 2023 r. (niedziela)

12:00 – rozpoczęcie drugiego dnia imprezy
12:00 – 18:00 – występy artystyczne uczniów szkół: Szkoła Podstawowa im. mjra Henryka Sucharskiego w Jezierzycach, Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Głobinie, Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Bierkowie, Żłobek Gminny Iskiereczka w Redzikowie, Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Redzikowie, Szkoła Podstawowa im. Leopolda Staffa we Włynkówku, Centrum Aktywności Lokalnej w Wiklinie, Szkoła Podstawowa im. gen. „Grota” Roweckiego we Wrześciu
13:30 – POKAZ posłuszeństwa psów – Ośrodek Szkolenia Psów K2

GWIAZDĄ TEGOROCZNYCH DNI MIESZKAŃCA GMINY SŁUPSK BĘDZIE VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ!

Więcej informacji