W związku z informacjami o nieuczciwych wykonawcach, którzy proponują wykonanie prac dofinansowanych z Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze" oraz innych programów informujemy, iż Beneficjent (mieszkaniec) dokonuje wyboru wykonawcy/ów realizujących usługi, dostawy, roboty budowlane w ramach przedsięwzięcia na własne ryzyko.

Wykonawców i Gminę Słupsk nie łączy żadna umowa związana z realizacją przedsięwzięcia.

Ważne jest, aby decyzje o zawarciu umowy były podejmowane przez Wnioskodawcę (mieszkańca) bez nacisków i bez pośpiechu, z możliwością przemyślenia i konsultacji wyboru w najbliższym środowisku społecznym: z sąsiadami, w gminie.

Zachęcamy do weryfikacji firmy jeszcze przed podpisaniem umowy.

Wszystkie pytania związane z programami proekologicznymi dla mieszkańców gminy prosimy kierować pod adres mailowy katarzynas@gminaslupsk.pl lub tel. 59 842 84 60 wew. 50