facebook
youtube
Od stycznia 2024 roku Gmina Słupsk zmienia nazwę na Gmina Redzikowo. Rozporządzenie w tej sprawie zostało podpisane przez Premiera.Nowa unikalna nazwa Gminy pozwoli nam podkreślić własną tożsamość, odrębność i pisać dalszą historię naszej Małej Ojczyzny.
W tym roku Gmina Słupsk obchodzi swój jubileusz. Minione 50 lat, to wiele ważnych wydarzeń, faktów, ludzi, z których jesteśmy dumni. Będą one inspiracją do dalszych wyzwań, jakie podejmowane będą w Gminie Redzikowo.
Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za zaangażowanie i pomoc na każdym etapie tego procesu.
 
Jednocześnie informujemy, że zmiana nazwy gminy, nie niesie za sobą żadnych niedogodności dla mieszkańców czy przedsiębiorców. Nie będzie konieczności wymiany dokumentów, dowodów osobistych. Wkrótce podczas zaplanowanych spotkań z mieszkańcami będziemy przekazywać Państwu wszystkie informacje na ten temat.