facebook
youtube

17 listopada w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Siemianicach, odbyła się niezwykła Gala 50 – lecia Gminy Słupsk. Udział w niej wzięli zaproszeni goście, między innymi radni poprzednich kadencji Rady Gminy Słupsk, wójtowie, sołtysi, emerytowani pracownicy, przedstawiciele zaprzyjaźnionych samorządów, służb mundurowych oraz przedsiębiorcy.

Wyjątkowe wydarzenie, podczas którego nie zabrakło wspomnień o historii Gminy Słupsk, osobistych refleksji co do minionych 50 lat. Wójt Barbara Dykier wyróżniła osoby, organizacje, które zapisały się na kartach historii samorządu. W wydarzeniu udział wzięło ponad 200 osób. Dziękujemy za tak liczne przybycie i wszelkie życzenia.

Ważnym akcentem podczas Gali było nawiązanie do najbliższej przyszłości naszej gminy, która już od stycznia 2024 zmieni nazwę na Gminę Redzikowo.

Relacja z Gali wraz ze zdjęciami - FB Gminy Słupsk.