facebook
youtube
W dniu 30 listopada w godzinach 13.00-16.00 w Szkole Podstawowej w Głobinie odbył się Turniej w rzucankę - czyli piłka ręczna dla dzieci Zgłoszonych 95 uczestników, (uczestniczyło 75 z uwagę na przeziębienia), 4 uczestników ze Słupska, 2 dziewczynki ze Sławna, pozostałe dzieci z placówek oświatowych Gminy Słupsk.
 

Zgłoszone placówki i kluby sportowe: Szkoła Podstawowa W Głobinie Szkoła Podstawowa nr 10 im. Polonii w Słupsku Przedszkole Ekologiczno - Językowe "Poziomka" Kolorowe Przedszkole w Siemianicach Uczniowski Klub Sportowy LIDER Sławno Niedźwiadkowe Przedszkole w Krepie Słupskiej.

Na każdej dziecięcej szyi zawisł piękny złoty medal 🏅🏅🏅🥰🤩😍🥳🔥💪🎺👏 Najlepsi zawodnicy na boiskach otrzymali torby z gadżetami firmy Asics i Alpinus.
Nagrody sponsorowali:
Rodzice Kai z Niedźwiadkowego, Rodzice Franka z Niedźwiadkowego, Rodzice Antka z Niedźwiadkowego, Kwapis Family, Gmina Słupsk.
Nad samopoczuciem, formą i poziomem sportowym czuwali nauczyciele, dyrektorzy i trenerzy z placówek. Pani Karolina z Poziomki, Pani Małgorzata z Kolorowego, Pan Łukasz Mucha ze szkoły w Głobinie; Pani Alina, Pani Asia i Pani Sylwia z Niedźwiadkowego 👏👏👏
To było piękne granie i świetna zabawa w wykonaniu najmłodszych w piłkę ręczną, która jest dla każdego dziecka co pokazał ten turniej🔥💪🎺👏😁
Widoczna była zabawa, zabłysnęły talenty, ale przede wszystkim dzieci pokazały gromny potencjał właśnie w rzucaniu do bramki.
Dziękujemy i gratulujemy uczestnikom i zawodnikom, kibicom i rodzicom, kadrze i dyrektorom z placówek...
...i do zobaczenia wiosną 😁🤾‍♂️🤾‍♀️🥰🤩
Ze sportowym pozdrowieniem 💥💪👏