W Tuchomiu rozegrano półfinał mistrzostw województwa w unihokeju. Startowali mistrzowie powiatów  bytowskiego, człuchowskiego, miasta Słupsk oraz zawodnicy Szkoły Podstawowej we Wrześciu  jako mistrzowie powiatu ziemskiego. Zawodnicy z Wrześcia spisali się świetnie - wygrali wszystkie spotkania i uzyskali awans do finału wojewódzkiego. oto wyniki ich spotkań w półfinale :
Wrzescie  -  Kramarzyny   5  : 3
Wrzeście  -  Człuchów        4  : 1
Wrzeście  -  Słupsk nr 1    4  :  1
Chłopcy zagrali świetnie, w każdym meczu mieli dużą przewagę i ich awans w żadnym spotkaniu nie buł zagrożony. Po kilku latach przerwy druzyna z Wrześcia znów uzyskała awans do 6-tki najlepszych drużyn w województwie. Najlepsi w naszym zespole to : Kamil Winiarczyk , Bartosz Rugała, Oliwer Pluta, Kacper Stankowski , Marek Pawluk i Sebastian Zdanowicz. Poza nimi barw szkoły bronili: Igor Wolski I Jakub Rugała. Gratulacje.