facebook
youtube

27 kwietnia w Zespole Szkół w Sycewicach odbył się Powiatowy Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, udział w nim wzięły reprezentacje trzynastu szkół. Zwycięzców wyłoniono na podstawie sumy punktów uzyskanych w dwóch konkurencjach.

Pierwsza z nich obejmowała test wiedzy teoretycznej, druga odbywała się w hali sportowej gdzie poszczególne reprezentacje rywalizowały na specjalnie przygotowanym torze przeszkód.

Wśród gimnazjalistów najlepsza okazała się drużyna z Pobłocia, natomiast w kategorii szkół podstawowych triumfowała placówka z Żelkowa. Reprezentacja Zespołu Szkół w Jezierzycach, w kategorii gimnazjum zajęła VI miejsce, natomiast w kategorii Szkoła Podstawowa – III miejsce. Szkołę reprezentowali: Karolina Serwatka, Małgosia Ulrych, Filip Wierzbicki i Kamil Paliwoda.