facebook
youtube

Ratowanie jest cool

04 maj 2017

25 kwietnia 2017 r. po raz trzeci uczniowie klas trzecich gimnazjalnych Słupska i Powiatu Słupskiego wykazali się wiedzą i umiejętnościami z zakresu  udzielania pierwszej pomocy. W III edycji Powiatowego Konkursu "Ratowanie jest cool" wzięły udział  drużyny z dziesięciu gimnazjów.

czytaj więcej

Szanowni Państwo

04 maj 2017

Przypominamy, że do dnia 31 maja 2017 roku należy dokonać opłaty drugiej raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.

Wpłaty należy dokonać na rachunek gminy lub w kasie Urzędu Gminy.

czytaj więcej

Dziś Międzynarodowy Dzień Strażaka

04 maj 2017

4 maja to Międzynarodowy Dzień Strażaka. Z tej okazji składam serdeczne podziękowania druhnom i druhom Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Słupsk za działalność ratowniczą, bezinteresowną służbę, za wychowanie młodzieży w duchu pomocy drugiemu człowiekowi.

czytaj więcej

Gmina Słupsk wysoko w Rankingu "Rzeczpospolitej" 2016

19 lip 2016

Trzecie miejsce w rankingu Innowacyjny Samorząd oraz czwarte miesjce wśród Najlepszych Samorządów w kategorii gminy wiejskie-taki wynik uzyskała Gmina Słupsk podczas wczorajszej gali XII Rankingu Samorządów "Rzeczpospolitej" 2016 która odbyła się w siedzibie dziennika "Rzeczpospolita" w Warszawie. Gminę Słupsk reprezentował Sekretarz - Adam Sędziński.

czytaj więcej