facebook
youtube

Tablice fotoradarowe w gminie

05 maj 2017

Dwie nowe tablice foto radarowe do pomiaru prędkości, zamontowane zostały w miejscowościach Siemianice oraz Głobino. Obie zostały zlokalizowane w miejscach szczególnie narażonych tj. w pobliżu szkół, przy których do niedawna stały dwa aktywne fotoradary.

czytaj więcej

Warsztaty terapii zajęciowej

05 maj 2017

Od 11 kwietnia br. w świetlicy wiejskiej przy ulicy Głównej 12/2 w Jezierzycach prowadzone są warsztaty terapii zajęciowej. Zajęcia skierowane są dla osób niepełnosprawnych bez względu na wiek, zamieszkałych na terenie Gminy Słupsk.

czytaj więcej

Uczniowie z Jezierzyc na Powiatowym Turnieju BRD

05 maj 2017

27 kwietnia w Zespole Szkół w Sycewicach odbył się Powiatowy Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, udział w nim wzięły reprezentacje trzynastu szkół. Zwycięzców wyłoniono na podstawie sumy punktów uzyskanych w dwóch konkurencjach.

czytaj więcej

Dobry występ biegaczy z Wrzescia

04 maj 2017

25 kwietnia w Człuchowie rozegrano finał wojewódzki w drużynowych biegach przełajowych. Zawody były rozgrywane w 2 kategoriach wiekowych  Dzieci z rocznika 2006 i młodsze biegały dystans 800m, natomiast dzieci z lat 2004 i 2005 biegali na 1000m.

czytaj więcej

Ratowanie jest cool

04 maj 2017

25 kwietnia 2017 r. po raz trzeci uczniowie klas trzecich gimnazjalnych Słupska i Powiatu Słupskiego wykazali się wiedzą i umiejętnościami z zakresu  udzielania pierwszej pomocy. W III edycji Powiatowego Konkursu "Ratowanie jest cool" wzięły udział  drużyny z dziesięciu gimnazjów.

czytaj więcej

Szanowni Państwo

04 maj 2017

Przypominamy, że do dnia 31 maja 2017 roku należy dokonać opłaty drugiej raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.

Wpłaty należy dokonać na rachunek gminy lub w kasie Urzędu Gminy.

czytaj więcej

Dziś Międzynarodowy Dzień Strażaka

04 maj 2017

4 maja to Międzynarodowy Dzień Strażaka. Z tej okazji składam serdeczne podziękowania druhnom i druhom Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Słupsk za działalność ratowniczą, bezinteresowną służbę, za wychowanie młodzieży w duchu pomocy drugiemu człowiekowi.

czytaj więcej

Gmina Słupsk wysoko w Rankingu "Rzeczpospolitej" 2016

19 lip 2016

Trzecie miejsce w rankingu Innowacyjny Samorząd oraz czwarte miesjce wśród Najlepszych Samorządów w kategorii gminy wiejskie-taki wynik uzyskała Gmina Słupsk podczas wczorajszej gali XII Rankingu Samorządów "Rzeczpospolitej" 2016 która odbyła się w siedzibie dziennika "Rzeczpospolita" w Warszawie. Gminę Słupsk reprezentował Sekretarz - Adam Sędziński.

czytaj więcej