facebook
youtube

Dzień z Astrid Lindgren w Jezierzycach

14 cze 2017

22 maja w Zespole Szkół w Jezierzycach odbyła się kolejna odsłona miłośników literatury. Projekt odbył się z myślą o najmłodszych uczniach i poświęcony był twórczości Astrid Lindgren.

czytaj więcej

Sukces Świerszczy

14 cze 2017

Dnia 9 czerwca w Młodzieżowym Centrum Kultury w Słupsku odbył się 26. Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, który otworzył Przewodniczący Komisji Edukacji Rady Miejskiej w Słupsku Pan Mieczysław Jaroszewicz.

czytaj więcej

Wielka Zbiórka Książek we Wrześciu

14 cze 2017

W Punkcie Przedszkolnym we Wrześciu trwała Wielka Zbiórka Książek w ramach kampanii organizowanej przez Fundację Zaczytani.org. W miniony piątek Mali Ratownicy przekazali 143 książki na rzecz małych pacjentów Przychodni Rejonowej przy ul. Wojska Polskiego w Słupsku.

czytaj więcej

Język kaszubski w Głobinie

13 cze 2017

W Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Głobinie od września 2014 roku 62 uczniów z klas I-VI bierze udział w zajęciach dodatkowych z języka kaszubskiego. Staramy się, by lekcje były ciekawe, a dzieci chętnie w nich uczestniczyły.

czytaj więcej

Mistrz informatyki z Bierkowa

13 cze 2017

Kacper Kortas- uczeń klasy szóstej Szkoły Podstawowej imienia Wincentego Witosa w Bierkowie- ma bardzo ciekawe zainteresowania. Jego pasją jest informatyka, a w szczególności- programowanie. Taki talent należy promować i pokazywać. Jedną z form sprawdzenia się i konstruktywnego współzawodnictwa jest udział w konkursach.

czytaj więcej

Turniej piłkarski w Żelkowie

13 cze 2017

4 czerwca zawodnicy UKS Gminna Akadaemia Piłkarska w Bruskowie Wielkim, wzięli udział w I Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora w Żelkowie. W turnieju udział wzięło 6 drużyn, z rocznika 2008/2009.

czytaj więcej

Zagrali w turnieju

13 cze 2017

W maju w Zespole Szkół w Jezierzycach miał miejsce się turniej warcabowy zorganizowany i przeprowadzony przez opiekunki świetlicy szkolnej: p. Izabellę Łoś i Wiktorię Micyk. W turnieju brało udział 28 uczniów z klas I – IV szkoły podstawowej.

czytaj więcej