facebook
youtube

Nowy sołtys Gałęzinowa

08 cze 2017

W dniu 30.05.2017 r. na zebraniu wiejskim został wybrany na sołtysa wsi Gałęzinowo Pan Łukasz Mucha. Rada Sołecka: Leszek Zarzycki, Anita Otowicz, Paweł Kubis, Jadwiga Krause, Aldona Skrzypa, Mieczysław Wiszniewski

czytaj więcej

Bałtycki Festiwal Nauki

05 cze 2017

26 maja 2017 r. grupa Gąsieniczek z Przedszkola we Wrześciu, w ramach projektu Mały Ratownik- Pierwsza Pomoc już od Przedszkola, gościła na Bałtyckim Festiwalu Nauki organizowanym przez Akademię Pomorską w Słupsku.

czytaj więcej

V Mistrzostwa Gminy Słupsk w Strzelectwie

05 cze 2017

W minioną sobotę na Strzelnicy Sportowej klubu „Gryf Słupski” przy ulicy Zamiejskiej odbyły się V Mistrzostwa Gminy Słupsk w Strzelectwie. 12 trzyosobowych zespołów rywalizowało w strzelaniu z KBKS i pistoletu sportowego. Po kilkugodzinnej rywalizacji zwyciężyła Straż Gminna, wyprzedzając sołectwa:

czytaj więcej

Piękne Jubileusze

02 cze 2017

30 maja w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Słupsk miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Swoje jubileusze świętowały cztery pary małżeńskie. W uroczystości udział brali Jubilaci, zaproszeni goście, kierownictwo Urzędu Gminy.

czytaj więcej

Dzień Książki w Głobinie

01 cze 2017

16 maja w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Głobinie zorganizowano Obchody Dnia Książki, w trakcie których odbywały się liczne konkursy i przedstawienia. Przygotowano gazetki ścienne z cytatami oraz zaletami czytania książek. Odbył się również apel na którym wręczono nagrody książkowe za udział w konkursach.

czytaj więcej

Festyn Rodzinny w Głobinie. Zaproszenie

01 cze 2017

Szkoła Podstawowa w Głobinie zaprasza na Festyn Rodzinny. Już 3 czerwca od godz. 12.00. na wszystkich czekać będzie moc atrakcji. Zawody sportowe, gry i zabawy oraz występy artystyczne. Szczegóły na plakacie.

czytaj więcej

Dziś Dzień Dziecka

01 cze 2017

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, wszystkim dzieciom składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, sukcesów, rozwoju pasji i talentów. Aby każdy dzień był wspaniałą przygodą, pełną beztroskiej zabawy.

czytaj więcej

Wójt Gminy Słupsk informuje

01 cze 2017

Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie przystąpił do sporządzania projektu warunków korzystania z wód zlewni rzeki Wieprzy. W nawiązaniu do powyższego istnieje możliwość składania przez wszystkich zainteresowanych uwag i wniosków w terminie do 12 czerwca 2017 r.

czytaj więcej