facebook
youtube

14.10. Dzień Edukacji Narodowej

13 paź 2017

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom Oświaty składam, życzenia zdrowia, dalszych sukcesów i osiągnięć zawodowych. Serdecznie dziękuję za trud wkładany w edukację i wychowanie młodego pokolenia. Życzę nie gasnącego zapału, satysfakcji z pracy z młodzieżą i dziećmi oraz pomyślności w życiu osobistym.

 

czytaj więcej

Październikowe Jubileusze

13 paź 2017

11 października swoje Jubileusze obchodzili Państwo: Wanda i Stefan Gaworek z Jezierzyc – 55-lecie – Pożycia Małżeńskiego oraz Państwo Janina i Andrzej Michalscy z Jezierzyc – 50-lecie – Pożycia Małżeńskiego.

czytaj więcej

Kaszubskie opowieści

12 paź 2017

W ramach akcji „Poznaj baśnie i legendy Pomorza” w Zespole Szkół w Siemianicach odbyło się spotkanie najmłodszych uczniów z panią Anną Szranc - ,,Bajoczką” - przewodnikiem po Pomorzu

czytaj więcej

Dzień Ziemniaka w Siemianicach

12 paź 2017

W dniu 28 września w klasach I – III Zespołu Szkół w Siemianicah odbył się ,,Dzień Ziemniaka”. Dzieci poznały historię ziemniaka, jego budowę i wartości odżywcze, odmiany oraz produkty i potrawy ziemniaczane.

czytaj więcej

Kibice z ZS Siemianice

12 paź 2017

Biało-czerwone stroje, pomalowane twarze i różne gadżety - to wszystko można było zobaczyć podczas zorganizowanego w klasie II b, Zespołu Szkół w Siemianicch,  "Dnia Kibica".

czytaj więcej

Sportowy sukces Jezierzyc

12 paź 2017

W Mistrzostwach Powiatu Słupskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Smołdzinie drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Jeierzycach wywalczyła 5 miejsce.

 

 

czytaj więcej

Jesienne święto w SP Jezierzyce

12 paź 2017

Tradycją w Szkole Podstawowej w Jezierzycach stały się obchody październikowych świąt przyrodniczych. Dni ochrony przyrody, Święto Drzewa, Światowy Dzień Ptaków i Dzień Zwierząt

czytaj więcej