facebook
youtube

Nabór do orkiestry

05 paź 2017

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych – zarówno tych, którzy potrafią grać na instrumentach i zamierzają rozwijać swoją pasję oraz tych, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z muzyką

czytaj więcej

Piękny Jubileusz

04 paź 2017

W miniony poniedziałek 2 października, Jubileusz 55 – lecia pożycia małżeńskiego obchodzili Państwo Wanda i Stanisław Wolnowscy z Redzikowa.

czytaj więcej

Święto Pieczonego Ziemniaka we Wrześciu

04 paź 2017

Przy pięknej pogodzie dnia 30 września odbyła się we Wrześciu wspaniała impreza – Święto Pieczonego Ziemniaka. Organizatorami tego wydarzenia są od ośmiu lat Szkoła Podstawowa i Punkt Przedszkolny we Wrześciu.

czytaj więcej

Siatkarze amatorzy wracają pod siatkę

03 paź 2017

Po wakacyjnej przerwie wracają rozgrywki Amatorskiej Ligi Siatkówki. Przed nami już VI sezon zmagań siatkarzy amatorów. W związku z tym zachęcamy do przesłania zgłoszenia w formie elektronicznej do 22 października 2017

czytaj więcej

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w Jezierzycach

03 paź 2017

„Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają” pod takim hasłem 29 września 2017r. odbył się VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w Szkole Podstawowej z Oddziałami Gimnazjalnymi w Jezierzycach, który był poprzedzony tygodniowym okresem przygotowawczym.

czytaj więcej