facebook
youtube

Dzień Bibliotekarza w Głobinie

09 maj 2017

8 maja obchodzony jest  „Dzień Bibliotekarza i Bibliotek”. Pamiętając o tym święcie dzieci z Punktu Przedszkolnego odwiedziły Panią Bibliotekarkę, wręczyły drobny upominek i złożyły następujące życzenia:

czytaj więcej

Polski maj w Jezierzycach

08 maj 2017

Tradycyjnie już w Zespole Szkół w Jezierzycach uroczyście obchodzono polskie majowe święta. Uroczysty apel 28 kwietnia. Uczniowie całej szkoły uczestniczyli w swoistej lekcji historii, którą przygotowali nauczyciele...

czytaj więcej

Tablice fotoradarowe w gminie

05 maj 2017

Dwie nowe tablice foto radarowe do pomiaru prędkości, zamontowane zostały w miejscowościach Siemianice oraz Głobino. Obie zostały zlokalizowane w miejscach szczególnie narażonych tj. w pobliżu szkół, przy których do niedawna stały dwa aktywne fotoradary.

czytaj więcej

Warsztaty terapii zajęciowej

05 maj 2017

Od 11 kwietnia br. w świetlicy wiejskiej przy ulicy Głównej 12/2 w Jezierzycach prowadzone są warsztaty terapii zajęciowej. Zajęcia skierowane są dla osób niepełnosprawnych bez względu na wiek, zamieszkałych na terenie Gminy Słupsk.

czytaj więcej

Uczniowie z Jezierzyc na Powiatowym Turnieju BRD

05 maj 2017

27 kwietnia w Zespole Szkół w Sycewicach odbył się Powiatowy Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, udział w nim wzięły reprezentacje trzynastu szkół. Zwycięzców wyłoniono na podstawie sumy punktów uzyskanych w dwóch konkurencjach.

czytaj więcej

Dobry występ biegaczy z Wrzescia

04 maj 2017

25 kwietnia w Człuchowie rozegrano finał wojewódzki w drużynowych biegach przełajowych. Zawody były rozgrywane w 2 kategoriach wiekowych  Dzieci z rocznika 2006 i młodsze biegały dystans 800m, natomiast dzieci z lat 2004 i 2005 biegali na 1000m.

czytaj więcej