facebook
youtube

Uwaga producenci rolni

31 sty 2022

Wszystkim rolnikom przypominamy o zbliżającym się pierwszym terminie składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.

czytaj więcej

Instalacje OZE w Gminie Słupsk

31 sty 2022

Z dniem 1 lutego 2022 r. Gmina Słupsk rozpoczyna coroczną rekrutację wniosków w programie, "Instalacje OZE w Gminie Słupsk”. WNIOSKI PRZYJMOWANE BĘDĄ 1 LUTEGO OD GODZINY 7.30. Dofinansowanie mogą otrzymać osoby fizyczne, podmioty gospodarcze, instytucje, które są właścicielami nieruchomości na terenie Gminy Słupsk.

czytaj więcej

Informacja

31 sty 2022

 W związku ze zmianą organizacji czasu pracy w dniu 28.01.2022 r. (piątek) Urząd będzie czynny do godz. 13.00, natomiast w dniu 31 stycznia (poniedziałek) do godziny 16.30.

czytaj więcej

30 Finał WOŚP w Gminie Słupsk. Zapraszamy

28 sty 2022

Gmina Słupsk gra z Orkiestrą. W tym roku Gminny Sztab WOŚP przygotował wiele niespodzianek. Bieg WOŚP z Gminą Słupsk, kiermasze ciast, występy gminnych zespołów oraz wyjątkowy koncert Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej. Szczegóły na plakacie.

czytaj więcej

Oświadczenie dla mediów

28 sty 2022

Odnosząc się do wystąpień publicznych Pana Łukasza Kobus, wobec faktu stwierdzenia na liście osób protestujących przeciw włączeniu Siemianic do Miasta Słupska istnienia podpisu „Łukasz Kobus”, a także do wobec publicznego sugerowania, że mogło dojść do sfałszowania podpisu na liście osób protestujących, władze Gminy Słupsk uznają, że najlepszym wyjaśnieniem sprawy jest odwołanie się do faktów, które w tej sprawie są następujące:

czytaj więcej

US Navy. Witamy w Gminie Słupsk

27 sty 2022

Marynarze z Bazy Wsparcia Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, przeprowadzają się do koszar na terenie bazy. Inwestycja budowy zaplecza dla marynarzy wraz z budynkami administracyjno – gospodarczymi dobiega końca. Planowane całkowite zakończenie inwestycji w Redzikowie przewidywane jest na koniec roku 2022.

czytaj więcej