facebook
youtube

Konsultacje społeczne Powiatu Słupskiego

28 kwi 2023

Ruszyły konsultacje społeczne powiatu słupskiego dotyczące zmiany granicy miasta Słupska, które potrwają do 17 maja br. Udział w nich może wziąć każdy mieszkaniec i mieszkanka powiatu słupskiego niezależnie od wieku. Zachęcamy do pobierania ankiet ze strony powiatu i oddawania głosów.

czytaj więcej

Międzynarodowy Dzień Strażaka

28 kwi 2023

Z okazji Międzynarodowego Dnia strażaka wszystkim druhom z Ochotniczych Jednostek pożarniczych Gminy Słupsk życzymy bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji, a także zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Trudna służba strażaka niech będzie dla Was źródłem satysfakcji i powodem do dumy.  

czytaj więcej

Stypendia, nagrody i wyróżnienia w dziedzinie sportu

27 kwi 2023

Do 31 maja bieżącego roku można składać wnioski o przyznanie świadczeń za osiągnięcia w dziecinie sportu. Stypendia sportowe, nagrody i wyróżnienia przyznawane będę w oparciu o osiągnięty wynik sportowy, biorąc pod uwagę znaczenie danego sportu dla Gminy Słupsk.

czytaj więcej

Zmiana granic. Negatywne stanowisko Konwentu

26 kwi 2023

Podczas Konwentu Wójtów i Burmistrzów Powiatu Słupskiego, w dniu 19 kwietnia br. włodarze jednoznacznie wyrazi sprzeciw i brak poparcia dla wniosku Miasta Słupska, który po raz kolejny, zmierza do zmiany granic administracyjnych, kosztem terenów Gminy Słupsk. Treść stanowiska konwentu prezentujemy poniżej.

czytaj więcej

Bezpłatne Szkolenia z Pierwszej Pomocy

24 kwi 2023

Drodzy seniorzy, mieszkańcy Gminy Słupsk, miło nam poinformować że decyzją Rady Seniorów Gminy Słupsk rozpoczynamy drugą część szkoleń z pierwszej pomocy przedmedycznej. Szkolenie skierowane jest przed wszystkim do seniorów ale zapraszamy również wszystkich mieszkańców naszej Gminy.

czytaj więcej

Umowy na nowe obiekty sportowe podpisane

24 kwi 2023

W dniu dzisiejszym podpisaliśmy 3 ważne umowy na budowę obiektów sportowych w Gminie Słupsk. Wszystkie inwestycje Dofinansowano z Programu na rzecz zwiększenia szans rozwojowych Ziemi Słupskiej na lata 2019-2026.

czytaj więcej

Ogłoszenie o naborze

24 kwi 2023

Wójt Gminy Słupsk ogłasza nabór na wolne stanowisko Komendanta Straży Gminnej Gminy Słupsk. Nabór dotyczy zatrudnienia na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony

czytaj więcej