facebook
youtube

Rodzinny Marsz w obronie granic Gminy Słupsk - 23 kwietnia br.

20 kwi 2022

Mieszkańcy Gminy Słupsk i Regionu Słupskiego, po raz kolejny spotkają się aby wyrazić swoją negatywną opinię dla inicjatywy Miasta Słupsk, która zakłada włączenie do Słupska 7 gminnych sołectw. To kolejny marsz, który pokazać ma niezadowolenie i stanowczy sprzeciw mieszkańców Gminy Słupsk.

czytaj więcej

Konsultacje

20 kwi 2022

Konsultacje projektu Strategii Rozwoju Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Słupsk - Ustka na lata 2022 - 2030 wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko.

czytaj więcej

Wizyta Dowódcy Bazy

19 kwi 2022

Gościem pani wójt Barbary Dykier był dowódca Bazy Wsparcia Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych Capt. Michael Smith.
Podczas spotkania rozmawiano o sprawach bieżących, zakwaterowaniu marynarzy USA w Redzikowie i wrażeniach dowódcy po niemal 6 miesiącach pobytu w Polsce
czytaj więcej

Wesołych Świąt

15 kwi 2022

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego składamy Państwu, najserdeczniejsze życzenia radości i wszelkiego dobra. Niech czas ten napełni Nas pokojem i wiarą. Niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z nadzieją patrzeć w przyszłość.

czytaj więcej

Pierwsza umowa w ramach Polskiego Ładu podpisana

12 kwi 2022

12 kwietnia br. w obecności przedstawicielki Banku Gospodarstwa Krajowego pani Anny Krzeszewskiej podpisano pierwszą umowę w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych - edycja pierwsza. Inwestycja dotyczy Budowy sieci wodociągowej w miejscowościach Strzelino – Strzelinko – Włynkowo oraz odbudowa infrastruktury drogowej.
 
czytaj więcej

Spotkanie z Wojewodą Pomorskim

06 kwi 2022

Dziś pani Wójt Barbara Dykier wraz z Starostą Powiatu Słupskiego panem Pawłem Lisowskim spotkali się z Wojewodą Pomorskim Dariuszem Drelichem. Tematem spotkania były kwestie związane z uchodźcami wojennymi z Ukrainy, zmianą granic administracyjnych miasta i sprawy samorządowe. (fot. Pomorski Urząd Wojewódzki).

czytaj więcej