facebook
youtube

Komunikat

24 kwi 2023

Urząd Gminy Słupsk informuje, iż u naszego dostawcy usług SMS doszło do incydentu bezpieczeństwa informacji. Uzyskano dostęp do archiwalnej bazy danych. Były w niej wyłącznie numery telefonów oraz treści urzędowych komunikatów, które nie zawierały danych osobowych.  W trosce o bezpieczeństwo prewencyjnie zalecamy zachowanie czujności wobec nieoczekiwanych wiadomości i połączeń, zwłaszcza tych  od nieznanych nadawców.

czytaj więcej

Działania Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk

19 kwi 2023

W dniu 17.04.2023 r. przedstawicielki Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk IV Kadencji Dominika Bernat oraz Martyna Czapla przekazały zakupioną w 2022 r. z budżetu Młodzieżowej Rady karmę dla podopiecznych Straży Ochrony Zwierząt której siedziba znajduje się w Siemianicach.
czytaj więcej

Razem dla Seniorów

18 kwi 2023

Konkurs „Razem dla Seniorów” zainicjowała Małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Agata Kornhauser–Duda by promować i nagradzać najciekawsze i najbardziej wartościowe projekty, inicjatywy, przedsięwzięcia na rzecz osób starszych.

czytaj więcej

Trenuj jak żołnierz

18 kwi 2023

„Trenuj jak żołnierz", to projekt Ministerstwa Obrony Narodowej, skierowany do wszystkich obywateli Polski, którzy ukończyli 18 rok życia. Umożliwia zgłoszenie się na 16-dniowe szkolenie wojskowe, które będzie prowadzone w uelastycznionej – dwuetapowej formule.

czytaj więcej

Pomoc krajowa dla producentów pszenicy lub kukurydzy

18 kwi 2023

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęła nabór wniosków o pomoc finansową dla producentów rolnych, którzy ponieśli dodatkowe koszty w wyniku braku stabilizacji na rynku pszenicy lub kukurydzy spowodowanej agresją Federacji Rosyjskiej wobec Ukrainy.

czytaj więcej

Prace nad zmianą Ustawy o samorządzie gminnym

12 kwi 2023

W dniu 12 kwietnia br. Wójt Gminy Słupsk Barbara Dykier wraz z Sekretarzem Gminy Słupsk brali udział w posiedzeniu Podkomisji stałej ustroju samorządu terytorialnego, podczas której dyskutowano na temat zmiany Ustawy o samorządzie gminnym w zakresie funkcjonowania przepisów dotyczących ustalania i zmiany granic gmin.

czytaj więcej