facebook
youtube

Ogłoszenie/Obwieszczenie

14 lip 2023

Wójt Gminy Słupsk informuje o podjęciu przez Radę Gminy Damnica uchwały nr XLIX/530/2023 z dnia 28 czerwca 2023 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentów obrębów Bięcino, Damno, Świecichowo, Wiatrowo, w gminie Damnica.

czytaj więcej

Ogłoszenie/Obwieszczenie

14 lip 2023

Wójt Gminy Słupsk informuje o podjęciu przez przez Radę Gminy Główczyce uchwały nr LIV/451/23 z dnia 22 czerwca 2023 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla fragmentów obrębów Drzeżewo-Lipno, Zgojewo, Żoruchowo, w gminie Główczyce.

czytaj więcej

Informacja

14 lip 2023

Informujemy, że w dniach od 17 – 31 lipca 2023 roku w naszym urzędzie nie będzie możliwości złożenia wniosku o wpis informacji do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.  Przypominamy, że wniosek można złożyć elektronicznie za pośrednictwem profilu zaufanego bądź podpisu elektronicznego lub osobiście w dowolnym urzędzie gminy lub miasta na terenie całej Polski. Wszelkie potrzebne informacje znajdują się na stronie internetowej: biznes.gov.pl

czytaj więcej

Muzyka nad stawem. 15 lipca Redzikowo

13 lip 2023

W sobotę, 15 lipca o godz. 18:00, rozpoczniemy w Lądowisku Kultury cykl koncertów na świeżym powietrzu pod nazwą „Muzyka nad Stawem”. Pierwszymi artystkami, które zaprosiliśmy do wystąpienia, będą Ewelina Bogucka oraz Dominika Dańczak – duet, który muzycznie rozumie się bez słów i współpracuje ze sobą od sześciu lat.

czytaj więcej

Lato na łące. Kolejna odsłona w Swołowie

12 lip 2023

Kolejna odsłona Lato na łące w Swołowie. Tym razem zapraszamy na nas koncert Fisz Emade Tworzywo. Ostatnie bilety jeszcze są dostępne. Na koncert można dojechać PKS. Autobusy odjadą z dworców w Słupsku i Ustce o godzinie 18:30.Koszt biletu w obie strony to jedyne 13 złotych.

 
czytaj więcej

We Wrześciu wkrótce ruszą prace drogowe

07 lip 2023

Podpisano umowę na budowę ulicy Leśnej i Łąkowej w miejscowości Wrzeście. Wkrótce, ruszą prace drogowe.W ramach inwestycji zostaną wykonane drogi o łącznej długości prawie 2 km wraz kanalizacją deszczową, chodnikami, zjazdami oraz niezbędnym oświetleniem.
 
czytaj więcej