facebook
youtube

Ogłoszenie o naborze

20 cze 2022

Wójt Gminy Słupsk ogłasza nabór na wolne stanowisko Dyrektora Centrum Usług Wspólnych Gminy Słupsk w pełnym wymiarze czasu pracy. Nabór dotyczy zatrudnienia na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony

czytaj więcej

Deklaracja źródeł ciepła - do 30 czerwca 2022

25 maj 2022

Przypominamy, że do dnia 30 czerwca każdy właściciel lub zarządca budynku zobowiązany jest złożyć deklarację o sposobie jego ogrzewania do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB). Deklarację należy złożyć w Urzędzie Gminy Słupsk pok. 1

czytaj więcej

Przeciw zmianie granic. Protest w Warszawie

18 maj 2022

18 maja br. mieszkańcy Gminy Słupsk zgromadzili się pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów aby kolejny raz, tym razem w Warszawie, zaprezentować swój sprzeciw wobec inicjatywy miasta Słupska, dotyczącej poszerzenia granic kosztem 7 gminnych sołectw.

czytaj więcej

Opinia w sprawie zmiany granic administracyjnych

06 maj 2022

Na wniosek Wójta Gminy Słupsk Wojewoda Pomorski przesłał całość opinii/pisma, które skierowane zostało do Ministra Sprawa Wewnętrznych i Administracji, w temacie zmiany granic administracyjnych Miasta Słupska. Czytając wskazaną opinię ciężko stwierdzić, że jest ona pozytywną dla miasta Słupsk. W naszej ocenie jest wręcz przeciwnie.

czytaj więcej

Piękne Jubileusze

20 cze 2022

Początek czerwca upłynął pod znakiem pięknych Jubileuszy Pożyć Małżeńskich. Swoje święto obchodziły pary małżeńskie, które wspólnie przeżyły 50, 60, a nawet 65 lat. Na ręce szanownych Jubilatów złożono kwiaty, upominki, gratulacje oraz Medale Prezydenta RP.

czytaj więcej

Informacja

17 cze 2022

Informujemy, że w dniu 20 czerwca br. (poniedziałek) nie będzie cotygodniowego Dyżuru Wójta Gminy Słupsk. Urząd Gminy Słupsk otwarty jest zgodnie z harmonogramem, tj. do godziny 17.00.

czytaj więcej

Za nami Dzień Mieszkańca Gminy Słupsk

06 cze 2022

Za nami Dzień Mieszkańca Gminy Słupsk. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią udało się zorganizować wyjątkowy i pełen atrakcji Dzień Mieszkańca Gminy Słupsk. Tym razem impreza odbyła się przy współorganizacji z Aeroklubem Słupskim na terenie lotniska w Krępie Słupskiej.

czytaj więcej