facebook
youtube

Gmina bez azbestu

22 wrz 2022

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku ogłasza nabór pn. "USUWANIE WYROBÓW ZAWIERAJĄCYCH AZBEST Z TERENU WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO". W związku z powyższym prosimy o składanie wniosków o usunięcie azbestu do dnia 10 października br. w Urzędzie Gminy przy ul. Sportowej 34 w Słupsku.

czytaj więcej

Ogłoszenie/Obwieszczenie

13 wrz 2022

Wójt Gminy Słupsk informuje o przystąpieniu do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w obszarze miejscowości Bydlino, gmina Słupsk.

czytaj więcej

Za nami Powiatowo - Gminne Święto Plonów

12 wrz 2022

Powiatowo – Gminne Święto Plonów, Swołowo 2022 za nami. Pragnę bardzo gorąco podziękować wszystkim osobom i instytucjom, które przyczyniły się do zorganizowania tego wspaniałego wydarzenia. Wszystkim i każdemu z osobna – serdecznie dziękuję.

czytaj więcej

Ogłoszenie/Obwieszczenie

07 wrz 2022

Wójt Gminy Słupsk zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu:projektu  zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w  miejscowości Bydlino, gmina Słupsk z uzasadnieniem oraz z prognozą oddziaływania na środowisko oraz

czytaj więcej

Informacja

07 wrz 2022

Przypominamy, że do dnia 30 września 2022 roku należy wnieść opłatę III raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych. Wpłaty należy dokonać na rachunek gminy lub w kasie Urzędu Gminy.

czytaj więcej

Powiatowo - Gminne Święto Plonów. Zaproszenie

01 wrz 2022

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Słupsk oraz Powiatu Słupskiego na Powiatowo-Gminne Święto Plonów, które odbędzie 10 września 2022 r. Rozpoczęcie o godz. 14:00 uroczystą msza świętą. Gwiazdą muzyczną tegorocznego święta będzie SŁAWOMIR!

czytaj więcej