facebook
youtube

Informacja

20 maj 2022

Informujemy, że w dniu 23 maja br. (poniedziałek) nie będzie dyżuru Wójta Gminy Słupsk. Urząd Gminy Słupsk otwarty jest do godziny 17.00.

czytaj więcej

Granty PPGR - trwa procedura wybrou wykonawcy

06 maj 2022

Z przyjemnością informujemy, iż dnia 25 kwietnia 2022 roku podpisana została przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa umowa o powierzenie grantu w ramach projektu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”.

 

czytaj więcej

Uwaga przedsiębiorcy

05 maj 2022

Przypominamy, że do dnia 31 maja br. należy dokonać opłaty drugiej raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.

czytaj więcej

Szkoła we Wrześciu będzie większa

29 kwi 2022

29 kwietnia br. podpisana została umowa na realizację inwestycji pn. „Budowa punktu przedszkolnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną w m. Wrzeście”. Realizacja inwestycji ma nastąpić w terminie 12 miesięcy od dnia podpisania umowy czyli do końca kwietnia 2023 roku.

czytaj więcej

Święta majowe

29 kwi 2022

Maj jest miesiącem szczególnym w historii Polski. 1 maja obchodzone jest Międzynarodowe Święto Pracy, 2 maja został ustanowiony Dniem Flagi RP, natomiast 3 maja pamiętamy o przyjęciu Konstytucji RP, która została przyjęta w roku 1791. 4 maja swoje święto mają strażacy.

czytaj więcej

Sesja Rady Gminy Słupsk

28 kwi 2022

Dziś tj. 28 kwietnia odbyła się sesja Rady Gminy Słupsk, podczas której przedstawione zostało między innymi sprawozdanie z działalności Centrum Usług Społecznych w roku 2021. Prezentacji dokonała pani Ewa Roszyk – dyrektor Centrum.

czytaj więcej

Wójt Gminy Słupsk ogłasza konkurs

26 kwi 2022

Wójt Gminy Słupsk ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Głobinie, Szkoły Podstawowej im. mjra Henryka Sucharskiego w Jezierzycach, Szkoły Podstawowej im. gen. Stefana Roweckiego "Grota" we Wrześciu, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Redzikowie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Czesława Miłosza w Siemianicach.

czytaj więcej