facebook
youtube

Ważna inwestycja w Bierkowie. Podpisano umowę

06 mar 2023

3 marca br. podpisano umowę na realizacje inwestycji pn. „„Przebudowa ulicy Leśnej i Kościelnej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną w miejscowości Bierkowo”. Inwestycja uzyskała ona dofinansowanie w ramach „Rządowego programu na rzecz zwiększania szans rozwojowych Ziemi Słupskiej na lata 2019 – 2026”.

czytaj więcej

Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Słupsk

01 mar 2023

28 lutego br. dobyła się Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Słupsk, podczas której podjęta została Uchwała Rady Gminy w sprawie wyrażenia stanowiska Rady Gminy Słupsk w związku z podjęciem przez Radę Miejską w Słupsku Uchwały nr LV/806/23 Rady Miejskiej w Słupsku z dnia 22 lutego 2023 roku w sprawie przystąpienia do procedury zmiany granic administracyjnych Miasta Słupsk.

czytaj więcej

Szanowni Mieszkańcy

01 mar 2023

Zachęcamy Państwa do zgłaszania na stronie internetowej https://internet.gov.pl potrzeby dostępu do internetu szerokopasmowego.

czytaj więcej

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Gminy Słupsk

22 lut 2023

Jesteśmy zbulwersowani i oburzeni podjętą w dniu dzisiejszym Uchwałą Rady Miejskiej w Słupsku w sprawie przystąpienia do procedury zmiany granic administracyjnych miasta, kosztem terenów i mieszkańców Gminy Słupsk. Dzisiejsza decyzja to brak poszanowania dla woli i stanowiska mieszkańców Gminy Słupsk. Po raz kolejny wyraźnie musimy zademonstrować solidarność i stanąć do walki o suwerenność naszej Małej Ojczyzny.

czytaj więcej

Wkrótce nowe inwestycje

20 lut 2023

Wkrótce kolejne inwestycje rozpoczną się na terenie naszego samorządu. Miejscowości Gać, Bierkowo, Włynkówko, Jezierzyce, Redzikowo, Głobino czy Lubuczewo to miejsca, gdzie realizowane będą inwestycje, które otrzymały dofinansowanie z "Rządowego Programu na rzecz zwiększania szans rozwojowych Ziemi Słupskiej na lata 2019 - 2026".

czytaj więcej

Uwaga! Silny wiatr

16 lut 2023

W najbliższy piątek (17.02.2023) oraz w weekend czeka nas epizod z bardzo silnym wiatrem, zwłaszcza od piątku do niedzieli. Przesyłane będą ostrzeżenia 2 lub 3 stopnia. Wystąpią huraganowe porywy wiatru, nad samym morzem do 125 km/h, na północy kraju od 105 km/h do 120 km/h, w pozostałej części kraju od 70 km/h do 90 km/h.

czytaj więcej