facebook
youtube

30 Finał WOŚP w Gminie Słupsk. Zapraszamy

28 sty 2022

Gmina Słupsk gra z Orkiestrą. W tym roku Gminny Sztab WOŚP przygotował wiele niespodzianek. Bieg WOŚP z Gminą Słupsk, kiermasze ciast, występy gminnych zespołów oraz wyjątkowy koncert Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej. Szczegóły na plakacie.

czytaj więcej

Oświadczenie dla mediów

28 sty 2022

Odnosząc się do wystąpień publicznych Pana Łukasza Kobus, wobec faktu stwierdzenia na liście osób protestujących przeciw włączeniu Siemianic do Miasta Słupska istnienia podpisu „Łukasz Kobus”, a także do wobec publicznego sugerowania, że mogło dojść do sfałszowania podpisu na liście osób protestujących, władze Gminy Słupsk uznają, że najlepszym wyjaśnieniem sprawy jest odwołanie się do faktów, które w tej sprawie są następujące:

czytaj więcej

US Navy. Witamy w Gminie Słupsk

27 sty 2022

Marynarze z Bazy Wsparcia Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, przeprowadzają się do koszar na terenie bazy. Inwestycja budowy zaplecza dla marynarzy wraz z budynkami administracyjno – gospodarczymi dobiega końca. Planowane całkowite zakończenie inwestycji w Redzikowie przewidywane jest na koniec roku 2022.

czytaj więcej

Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Gminy Słupsk

25 sty 2022

Zgodnie z zalecaniami i obecną sytuacją globalną (COVID - 19) informujemy od dnia 26 stycznia 2022 (środa) do odwołania Urząd Gminy Słupsk jest nieczynny dla interesantów. Obsługa odbywa się po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty z merytorycznym pracownikiem.

czytaj więcej

Ogłoszenie/Obwieszczenie

24 sty 2022

Wójt Gminy Słupsk informuje o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obrębu geodezyjnego Swochowo, gmina Słupsk (działki nr 55/2, 55/3, 55/4, 56, 57) wraz z prognozą oddziaływania na środowisko oraz możliwością składania uwag.

czytaj więcej

Inicjatywa lokalna - informacja

24 sty 2022

Urząd Gminy w Słupsku informuje, że do 31 stycznia br. można składać wnioski o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej. Inicjatywa lokalna dotyczy zadań publicznych z zakresu: budowy, rozbudowy lub remontu dróg, kanalizacji, sieci wodociągowej, budynków oraz obiektów architektury stanowiących własności gminy;

czytaj więcej

Informacja

24 sty 2022

Informujemy, że w dniu 24 stycznia br. (poniedziałek), cotygodniowy dyżur Wójta Gminy Słupsk jest odwołany. Urząd Gminy Słupsk pracuje do godziny 17.00.

czytaj więcej